Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
Zostań <b>z nami</b> programistą

Zostań z nami programistą

NAUKA ONLINE INDYWIDUALNE TEMPO AMBITNE PORTFOLIO
Gwarancja znalezienia pracy lub zwrot 50% zainwestowanych pieniędzy.

Dowiedz się więcej
Czy nadajesz się na programistę?

Czy nadajesz się na programistę?

Pobierz darmowy raport i sprawdź czy posiadasz odpowiednie cechy!

raport
Czy będziesz dobrym programistą?

Czy będziesz dobrym programistą?

Jeśli przejdziesz naszą 2-etapową rekrutację pozytywnie, będzie to oznaczało, że nadajesz się na programistę.
Udział w rekrutacji jest bezpłatny i niezobowiązujący - dlatego sprawdź się już dziś!

Aplikuj teraz
Scroll Down

 Raport

Trzy najważniejsze cechy kandydata na programistę to:
Pobierz darmowy raport i sprawdź jak dobrym programistą mógłbyś być!

O projekcie "Przyszły Programista"

Jeśli skończyłeś studia na kierunku inżynierskim lub ścisłym, jesteś wytrwały, dokładny oraz cierpliwy i chcesz dołączyć do fascynującego świata twórców, to weź udział w rekrutacji do projektu "Przyszły Programista". Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy, zamieszczony na stronie:
rekrutacja.przyszlyprogramista.pl

Życzę Ci Satysfakcjonujących Wyzwań
Artur Nowakowski


Opinie uczestników projektu

Do uczestnictwa w projekcie, mówiąc pokrótce zmotywowała mnie chęć do rozwijania siebie, swojej kreatywności, zdobycie umiejętności przydatnych w otaczającym nas świecie, perspektywa godnej pracy w dobrych warunkach, a także chęć do odbywania przygód. Uważam, że projekt jest świetnie poprowadzony, tzn. z pasją, gdzie widać, że jego twórcy Arturowi, zależy na rozwojowi uczestników, a nie tylko na korzyściach materialnych z tym związanych. Jest również osobą cierpliwą, wyrozumiałą i bardzo ciekawą (w sensie bogatej osobowości, gdzie widać także doświadczenie życiowe), co bardzo pomaga, ponieważ czy idzie nam dobrze, czy nieco gorzej, wiemy, że możemy liczyć na wsparcie i przyjazne podejście. Do tego dochodzi liczenie się ze zdaniem uczestników i bardzo duże motywowanie ich do wspólnej pracy, tak, że sami są zaangażowani w projekt (mój artykuł pojawił się na blogu projektu). Seminaria są niesamowicie ciekawe i rozwijające, jeśli chodzi o programowanie i w ogóle w szerszym kontekście inspirujące.

Opinia Krzysztofa Wróbla – lat 27


Jak przygotować się do nauki programowania?

Dowiedz się więcej o tym, jak przygotować się do nauki programowania!

Wpisz w formularzu poniżej swoje imię i adres e-mail, a my za darmo prześlemy Ci kolejne odcinki!Dołącz do fascynującego świata twórców

 Raport

Czy masz szansę na dołączenie do najbardziej przyszłościowej, najszybciej rozwijającej się i coraz bardziej potrzebującej nowych programistów branży IT?

Chcąc ułatwić Ci odpowiedzenie sobie na to pytanie, przygotowaliśmy raport, w którym omówiliśmy cechy, jakie powinieneś posiadać, by zostać bardzo dobrym programistą.

Pobierz go, aby dowiedzieć się czy branża IT jest dla Ciebie.

 Rekrutacja

Jak wygląda projekt "Przyszły Programista"?
Dla kogo jest przeznaczony, a dla kogo nie?
Co zrobić, by zakwalifikować się na szkolenie?

Przejdź na stronę rekrutacji, dowiedz się wszystkiego na temat szkolenia i wyślij nam swoje zgłoszenie. Może niedługo dołączysz do branży IT.

Czekamy na Ciebie w fascynującym świecie twórców!

Blog

Czy każdy może nauczyć się programowania?
Czy wiek i płeć mają znaczenie dla programowania?

Tego oraz wielu innych, ciekawych rzeczy związanych z zawodem programisty dowiesz się, czytając nasz blog. Jeśli nie znajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie dotyczące pracy programisty, napisz do nas.

Może niedługo ukaże się kolejny artykuł, na interesujący Cię temat;)

Nasz Zespół
 • Artur
  Artur

  Założyciel i właściciel

  Ukończył Informatykę, MBA, a obecnie studiuje Filozofię i Teologię u Dominikanów. Jeśli chodzi o zdobywanie nowej wiedzy, umiejętności oraz pracę nad sobą, jest ciągle nienasycony. Uwielbia dawać pracę ludziom, dla których staje się ona ich pasją... i ma do tego talent. Zrekrutował ekipę marzeń – każdy pracodawca chciałby mieć takich pracowników:) Prywatnie szczęśliwy Mąż i dumny Tata.

 • Jadwiga
  Jadwiga

  Kierownik projektu

  Absolwentka Zarządzania. Pracuje z Arturem prawie od początku założenia firmy, często mając inne zdanie niż on, przez całkowicie odwrotny charakter. Jednak, jak Artur często powtarza, dzięki temu uzupełniają swoje siły;) Ogarnia tematy nieogarnięte, a swoją pomocną dłoń poda każdemu… nawet kaktusowi. Prywatnie dzieli serce na trzy – Męża i dwa Szkraby.

 • Sławomir
  Sławomir

  Młodszy programista

  Absolwent Inżynierii Bezpieczeństwa oraz Projektu "Przyszły Programista". Został zauważony przez Artura jako osoba solidna, godna zaufania, bardzo pozytywna i chcąca się rozwijać. Dzisiaj jest siłą, która napędza nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Swoją pozytywną energię czerpie m.in. z wędrówek po górach, siatkówki oraz od ukochanej Żony;)

 • Katarzyna
  Katarzyna

  Młodsza programistka

  Ukończyła Matematykę na UP. Jest pierwszą osobą, która wzięła udział w projekcie "Przyszły Programista". Na szkoleniu poszło jej tak dobrze, że już u nas została. Zlecone zadania wykonuje w tempie błyskawicznym. Zanim wyznaczymy jej termin, ona już myśli nad ich rozwiązaniem. Zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Lubi sport … jako kibic;)

 • Anna
  Anna

  Specjalistka ds. Administracji

  Studiowała Pedagogikę. Dokładna, solidna i uczciwa. Prywatnie i zawodowo interesuje się prawem handlowym. Szczęśliwa mama już trójki Dzieciaczków. Czas wolny uwielbia spędzać rodzinnie, jednak uważa, że praca jest jej niezbędna do odczuwania satysfakcji z życia;)

Dowiedz się jak wygląda praca programisty: