Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
PrzyszlyProgramista.pl Header

PrzyszlyProgramista.pl - Zdobądź zawód przyszłości i spełnij swoje marzenia!

Zostań <b>z nami</b> programistą

Zostań z nami programistą

NAUKA ONLINE INDYWIDUALNE TEMPO AMBITNE PORTFOLIO
Gwarancja znalezienia pracy lub zwrot 50% zainwestowanych pieniędzy.

Dowiedz się więcej
Czy nadajesz się na programistę?

Czy nadajesz się na programistę?

Pobierz darmowy raport i sprawdź czy posiadasz odpowiednie cechy!

raport
Czy będziesz dobrym programistą?

Czy będziesz dobrym programistą?

Jeśli przejdziesz naszą 2-etapową rekrutację pozytywnie, będzie to oznaczało, że nadajesz się na programistę.
Udział w rekrutacji jest bezpłatny i niezobowiązujący - dlatego sprawdź się już dziś!

Aplikuj teraz
Scroll Down
 Co wyróżnia Projekt Przyszły Programista?
 • idealnie dopasowane szkolenie dla osób pracujących, które po godzinach chcą zdobyć nowy cenny zawód,
 • indywidualne tempo nauki dostosowane do Twojego naturalnego trybu nauki oraz czasu jakim dysponujesz,
 • możliwość bezpłatnego przedłużenia szkolenia, jeśli będziesz potrzebował więcej czasu na przerobienie materiału,
 • indywidualne wsparcie mentora,
 • budowa ambitnego portfolio,
 • program nauki jak na studiach: najpierw zdobędziesz fundament uniwersalny dla każdego języka programowania oraz poznasz najważniejsze języki i technologie (C++, JAVA, HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL), następnie wybierzesz indywidualną specjalizację dopasowaną do Twoich preferencji oraz zapotrzebowania pracodawców w Twojej miejscowości: tworzenie zaawansowanych stron internetowych, programów komputerowych lub aplikacji mobilnych,
 • pomoc w znalezieniu pracy,
 • gwarancja znalezienia pracy zapisana w Umowie – jeśli w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkolenia nie znajdziesz pracy w branży IT, to zwrócę Ci 50% zainwestowanych pieniędzy,
 • możliwość zawieszenia udziału w Projekcie – w razie gdybyś potrzebował przerwy np. podczas urlopu lub intensywnego okresu w pracy,
 • możliwość przerwania szkolenia i zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas (rozumiemy, że w życiu nie sposób przewidzieć wszystkiego),
 • 30 dniowy okres testowy w trakcie którego sprawdzasz jakość szkolenia i możesz się wycofać ze zwrotem 100% zainwestowanych pieniędzy.

Opinie uczestników projektu

Po kolejnym seminarium utwierdzam się w przekonaniu, że przy wyborze ścieżki nauczania programowania nie mogłem trafić lepiej 🙂 Własne tempo nauki – dla osób takich jak ja, które pracują na etacie oraz posiadają dwójkę dzieciaków biegających po mieszkaniu – jest rozwiązaniem idealnym, ale trzeba zaznaczyć, że nie łatwym. Dużo nowej wiedzy w przystępnych porcjach i z różnych źródeł dla lepszego zrozumienia poszczególnych zagadnień. Możliwość samodzielnej pracy nad swoim kodem mając dużo czasu na rozwiązanie problemu (nie na zasadzie szybko-szybko i jedziemy dalej z materiałem), dzięki czemu nauka jest dużo bardziej efektywniejsza. Bardzo ważne jest również pokazanie toku postępowania programisty przy tworzeniu kodu i rozwiązywania wszystkich łamigłówek pojawiających się podczas jego tworzenia. Z perspektywy czasu uważam, że kurs idealnie pasuje do moich oczekiwań spośród wszystkich ofert.

OPINIA KRZYSZTOFA KOZŁOWSKIEGO – LAT 30, INŻ. ZARZĄDZANIA I INŻYNIERII PRODUKCJI, MGR INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ / INŻYNIERII JAKOŚCI

Dajecie ludziom możliwość zmiany ich życia zawodowego 🙂
Jeszcze pół roku temu nawet bym nie pomyślał, że mogę cokolwiek zaprogramować. Teraz widzę, że najgorszy jest pierwszy krok. Reszta to małe ale wytrwałe i uparte kroki do przodu. Cały kurs jest silnie motywujący, a dosyłanie materiału po pokonaniu wyzwań jest doskonałym pomysłem na przekazanie ogromnej ilości wiedzy w sposób który nie zniechęca jej ilością. Serdecznie Wam dziękuję za to co robicie!

OPINIA ŁUKASZA KRUSZELNICKIEGO – LAT 30, MGR INŻ. ENERGETYKI

Do uczestnictwa w projekcie, mówiąc pokrótce zmotywowała mnie chęć do rozwijania siebie, swojej kreatywności, zdobycie umiejętności przydatnych w otaczającym nas świecie, perspektywa godnej pracy w dobrych warunkach, a także chęć do odbywania przygód. Uważam, że projekt jest świetnie poprowadzony, tzn. z pasją, gdzie widać, że jego twórcy Arturowi, zależy na rozwojowi uczestników, a nie tylko na korzyściach materialnych z tym związanych. Jest również osobą cierpliwą, wyrozumiałą i bardzo ciekawą (w sensie bogatej osobowości, gdzie widać także doświadczenie życiowe), co bardzo pomaga, ponieważ czy idzie nam dobrze, czy nieco gorzej, wiemy, że możemy liczyć na wsparcie i przyjazne podejście. Do tego dochodzi liczenie się ze zdaniem uczestników i bardzo duże motywowanie ich do wspólnej pracy, tak, że sami są zaangażowani w projekt (mój artykuł pojawił się na blogu projektu). Seminaria są niesamowicie ciekawe i rozwijające, jeśli chodzi o programowanie i w ogóle w szerszym kontekście inspirujące.

OPINIA KRZYSZTOFA WRÓBLA – LAT 27


O projekcie „Przyszły Programista”

Jeśli skończyłeś studia na kierunku inżynierskim lub ścisłym, jesteś wytrwały, dokładny oraz cierpliwy i chcesz dołączyć do fascynującego świata twórców, to weź udział w rekrutacji do projektu „Przyszły Programista„. Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy, zamieszczony na stronie:
rekrutacja.przyszlyprogramista.pl

Życzę Ci Satysfakcjonujących Wyzwań
Artur Nowakowski


 

 Raport

Trzy najważniejsze cechy kandydata na programistę to:
Pobierz darmowy raport i sprawdź jak dobrym programistą mógłbyś być!Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z przyszlyprogramista.pl


Jak przygotować się do nauki programowania?

Dowiedz się więcej o tym, jak przygotować się do nauki programowania!

Wpisz w formularzu poniżej swoje imię i adres e-mail, a my za darmo prześlemy Ci kolejne odcinki!


Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z przyszlyprogramista.pl


Dołącz do fascynującego świata twórców

 Raport

Czy masz szansę na dołączenie do najbardziej przyszłościowej, najszybciej rozwijającej się i coraz bardziej potrzebującej nowych programistów branży IT?

Chcąc ułatwić Ci odpowiedzenie sobie na to pytanie, przygotowaliśmy raport, w którym omówiliśmy cechy, jakie powinieneś posiadać, by zostać bardzo dobrym programistą.

Pobierz go, aby dowiedzieć się czy branża IT jest dla Ciebie.

 Rekrutacja

Jak wygląda projekt „Przyszły Programista„?
Dla kogo jest przeznaczony, a dla kogo nie?
Co zrobić, by zakwalifikować się na szkolenie?

Przejdź na stronę rekrutacji, dowiedz się wszystkiego na temat szkolenia i wyślij nam swoje zgłoszenie. Może niedługo dołączysz do branży IT.

Czekamy na Ciebie w fascynującym świecie twórców!

Blog

Czy każdy może nauczyć się programowania?
Czy wiek i płeć mają znaczenie dla programowania?

Tego oraz wielu innych, ciekawych rzeczy związanych z zawodem programisty dowiesz się, czytając nasz blog. Jeśli nie znajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie dotyczące pracy programisty, napisz do nas.

Może niedługo ukaże się kolejny artykuł, na interesujący Cię temat;)

Dowiedz się jak wygląda praca programisty: