Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×


Kurs programowania z gwarancją pracy

Interesuje Cię kurs programowania z gwarancją pracy? Cóż, istnieją dziś szkolenia, dzięki którym możesz nie tylko zdobyć wiedzę, ale i realnie zmienić swoje życie. Do takich kursów należy z pewnością “Przyszły Programista”. Co warto wiedzieć na temat tego szkolenia? Czy faktycznie daje ono gwarancję zatrudnienia i jak w ogóle działa? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

Kurs it z gwarancją zatrudnienia – jak to działa?

Jak się okazuje, specjalistów w dziedzinie programowania jest ciągle zbyt mało, natomiast skierowanych do nich ofert pracy – bardzo dużo. Dlatego stworzyliśmy kurs programowania z gwarancją pracy “Przyszły Programista”. Jeśli zechcesz wziąć w nim udział, w umowie znajdziesz zapis o tym, iż gwarantujemy, że znajdziesz pracę w ciągu pierwszych 6 miesięcy po jego ukończeniu. Jeśli tak się natomiast nie stanie, zwrócimy Ci połowę zainwestowanych pieniędzy.

Dla kogo przeznaczony jest kurs programowania z gwarancją pracy

Projekt “Przyszły Programista” przeznaczony jest dla osób, które są po studiach inżynierskich lub ścisłych. Przykładowo, jedna z naszych uczestniczek, Kasia Wilkosz, jest absolwentką chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz technologii chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej.
Po przejściu szkolenia zaczęła pracować jako Full Stack Developer w jednej z krakowskich firm i jest ze swojej decyzji bardzo zadowolona. O swoich wrażeniach dotyczących kursu i o tym, jak wywalczyła swoje miejsce w branży IT opowiada w poniższym wywiadzie. Obejrzyj go i posłuchaj jej wskazówek dla przyszłych programistów!

 

Kasia zaczęła uczyć się programowania jeszcze podczas robienia doktoratu z chemii. Przez przypadek trafiła na reklamę Projektu “Przyszły Programista” i zaintrygowało ją, że może zostać specjalistką w tym zawodzie bez wykształcenia informatycznego. Miała okazję, co nieco dowiedzieć się na temat programowania na studiach, ale wówczas dziedzina ta wydawała się jej całkiem obca. Co więcej, Kasia miała wówczas wrażenie, że w ogóle się do tego zawodu nie nadaje. Po kilku latach okazało się jednak, że nie ma zbyt wielu ofert pracy dla chemików – wówczas zaczęła rozglądać się za inną branżą. Programowanie, ku jej zaskoczeniu, okazało się strzałem w dziesiątkę.

Niestety, nawet po wielu kierunkach technicznych i ścisłych, trudno dziś znaleźć pracę, która zapewniałaby nieustanny rozwój oraz była dobrze płatna – i to nawet wtedy, gdy ma się tytuł doktora. Nic więc dziwnego, że wielu absolwentów takich kierunków decyduje się przebranżowić.

Natomiast przed podjęciem decyzji o przebranżowieniu możesz pobrać raport ze strony: raport.przyszlyprogramista.pl, który pomoże odpowiedzieć Ci na pytanie jak dobrym programistą mógłbyś być. Po tym jak pobierzesz raport prześlemy Ci informacje, z których dowiesz się, czy posiadasz odpowiednie cechy do bycia developerem oraz jak przygotować się do nauki programowania.

Przejdźmy teraz do przedstawienia argumentów, dla których warto wziąć udział w naszym szkoleniu.

Kurs it z gwarancją zatrudnienia – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jeśli widzisz siebie w branży IT i jesteś po studiach inżynierskich lub ścisłych, zdecydowanie polecamy wziąć udział w kursie it z gwarancją zatrudnienia. Jednym z nich jest właśnie „Przyszły Programista”, w ramach którego nauka przebiega w 100% zdalnie. Dlaczego warto skorzystać właśnie z tego szkolenia?

Gwarancja zatrudnienia

Najważniejszą korzyścią wynikającą z uczestnictwa w naszym kursie programowania z gwarancją pracy jest oczywiście ogromna szansa na zatrudnienie. Jeśli nie uda Ci się go otrzymać (co jest jednak bardzo mało prawdopodobne, gdyż w ciągu ostatnich 3 latach wszyscy nasi absolwenci otrzymali pracę w branży IT), otrzymasz aż 50% kwoty, którą zapłaciłeś na samym początku. Związane jest to z tym, że naszym kursantom dostarczamy wiedzę i narzędzia idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego rynku. Jeśli chodzi o samą ścieżkę kariery, może ona wyglądać bardzo różnie – niektóre osoby wolą pracować w korporacjach, inne w start-upach.

kurs programowania z gwarancją pracy

Gwarancja zatrudnienia w Projekcie “Przyszły Programista” związana jest ze sposobem, w jaki uczymy naszych kursantów oraz jak przygotowujemy ich do pracy. Przede wszystkim uczymy w sposób holistyczny: przekazujemy o wiele więcej wiedzy niż inne szkoły programowania, a nasi absolwenci znają po ukończeniu naszego kursu it z gwarancją zatrudnienia aż kilka języków programowania!

Uczestnicy Projektu rozpoczynają naukę od podstaw: na wstępie dowiadują się, jak działa i jak zbudowany jest komputer. Następnie poznają język C++, który pokazuje, na czym polega logika programowania – stanowi on absolutną podstawę i dzięki niemu łatwiej będziesz uczyć się kolejnych języków. W tym języku stworzysz kilkadziesiąt praktycznych programów! Język C++ pozwoli Ci także dogłębnie poznać algorytmikę. Dzięki niej nauczysz się tworzenia algorytmów, które np. pozwolą Ci sprawdzić, czy dany numer PESEL jest poprawny.

Podczas kursu programowania z gwarancją zatrudnienia poznasz w sumie kilka języków programowania jak Java, JavaScript oraz PHP. Nauczysz się tworzyć aplikacje, które np. pokazują pogodę na kilka kolejnych dni. Po pewnym czasie wyspecjalizujesz się w języku, który Cię najbardziej zainteresuje, przy czym może to być język dowolny – to również zwiększy Twoje szanse na znalezienie pracy. Nauka kilku języków umożliwi Ci obranie własnej, idealnej dla Ciebie ścieżki w branży IT. Ponadto w ramach naszego kursu programowania z gwarancją pracy dowiesz się, czym są wzorce projektowe. Jest to o tyle istotne, że często pytają o nie pracodawcy na rozmowach rekrutacyjnych, tymczasem niewielu początkujących programistów ma o nich jakiekolwiek pojęcie. 

Dzięki nam dowiesz się również, jak zbudować automatyczne testy aplikacji, które pomagają znajdować błędy podczas rozbudowania programu. Dodatkowo podczas naszego szkolenia nie dajemy kursantom gotowych odpowiedzi, ale pokazujemy, jak sami mogą znaleźć błędy w pisanych przez siebie programach. Po ukończeniu szkolenia nasi absolwenci, dzięki solidnej bazie, bez problemu uczą się samodzielnie kolejnych języków programowania, które są im akurat potrzebne i których wymaga od nich pracodawca. 

Kurs programowania z gwarancją zatrudnienia a indywidualny czas nauki

Internetowy kurs programowania z gwarancją zatrudnienia “Przyszły Programista” zapewnia możliwość indywidualnego czasu nauki – nie musisz się spieszyć, rezygnować z pracy czy też z czasu spędzanego z bliskimi. Możesz poświęcić na naukę tyle czasu, ile będziesz potrzebował na dokładne zrozumienie każdego tematu. I dopiero wtedy, kiedy uznasz, że wszystko doskonale zrozumiałeś, będziemy przechodzić do kolejnej porcji wiedzy.

Nasze szkolenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach pracujących, które często mają rodziny. Mamy świadomość, że wiele z nich nie ma zbyt dużo czasu na naukę. Dlatego dostosowujemy się do Twojego trybu nauki i do tego, ile masz czasu. Jednocześnie warto tutaj zaznaczyć, że nasz kurs it z gwarancją zatrudnienia jest wymagający. Cała Twoja nauka będzie trwała dłużej niż w innych szkołach, jednak – jeśli się zaangażujesz – efekty będą bardzo dobre. Jeśli chcesz się naprawdę czegoś nauczyć, musisz do tego szkolenia podejść bardzo poważnie i wygospodarować sobie odpowiedni czas na naukę, a więc przeznaczyć na nią przynajmniej godzinę dziennie.

Nie musisz się jednak martwić, że nie zdążysz zapoznać się z materiałem w wyniku choroby bądź innych obowiązków – jeśli będziesz potrzebować więcej czasu, możemy przedłużyć Twój udział w Projekcie bez żadnych dodatkowych opłat. Co więcej, nasz kurs programowania z gwarancją zatrudnienia odbywa się w 100% online, dzięki czemu nie musisz rezygnować z nauki nawet podczas wyjazdów – u nas uczysz się wtedy, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Ważne, abyś faktycznie się uczył.

Kurs it z gwarancją zatrudnienia, a tworzenie atrakcyjnego portfolio

W ramach naszego kursu it z gwarancją zatrudnienia  zbudujesz atrakcyjne portfolio, które z pewnością zainteresuje Twojego przyszłego pracodawcę. Możesz mu pokazać w ten sposób, z jakimi projektami miałeś do czynienia oraz jakie strategie wykorzystujesz przy rozwiązywaniu problemów. Zaprezentujesz mu – dzięki temu – realne doświadczenie i wiedzę oraz pokażesz styl swojej pracy.
W ramach naszego szkolenia dowiesz się również, w jaki sposób należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, co napisać do potencjalnego pracodawcy, jak wyróżnić się na tle reszty kandydatów oraz jak powinno wyglądać Twoje CV. Jak widzisz, przygotujemy Cię do zdobycia pracy nie tylko w teorii, ale również w praktyce.

kurs it z gwarancją zatrudnienia

Kurs programowania z gwarancją zatrudnienia – wsparcie mentora

Mimo, że kurs it z gwarancją zatrudnienia “Przyszły Programista” odbywa się w 100% zdalnie, przez cały okres jego trwania będziesz otrzymywał wsparcie ze strony mentora. Oznacza to, że nieustannie będziesz miał kontakt z żywym człowiekiem, a nie tylko z komputerem. Jeżeli utkniesz podczas przerabiania określonego materiału, zawsze możesz do niego napisać oraz porozmawiać przez Skype – chętnie udzieli Ci pomocy oraz z przyjemnością omówi wszelkie problematyczne zagadnienia. Co więcej, dzięki temu że na bieżąco będzie on sprawdzał Twoje projekty, możesz uczyć się na własnych błędach. To z kolei sprawia, że nasz kurs it z gwarancją zatrudnienia jest dużo lepszym rozwiązaniem niż samodzielna nauka, podczas której nikt nie poprawiłby tworzonych przez Ciebie kodów. Niektórzy, co prawda, uczą się na własną rękę pisania programów, jednak z reguły w pewnym momencie utykają, ponieważ nie są w stanie samodzielnie wykryć swoich błędów. W wyniku tego ich program nie działa, a oni nie wiedzą, dlaczego.

W ramach Projektu “Przyszły Programista” oferujemy Ci efektywny, starannie opracowany program nauki, który jest  stale ulepszany od 7 lat (i przez te lata niesamowicie się rozwinął). Co więcej, jest on dokładnie przetestowany, a co najważniejsze – w 100% skuteczny. Nawet jeśli, przykładowo, zechcesz uczyć się programowania pod okiem kolegi, który jest programistą, zdobywanie wiedzy w ten sposób będzie – tak naprawdę – eksperymentem, zwłaszcza jeśli nie ma on doświadczenia w nauczaniu. 

Jeśli chcesz działać na własną rękę, możesz oczywiście korzystać z książek oraz różnych, darmowych kursów, jednak wśród ogromu wiedzy poczujesz się najpewniej w pewnym momencie zagubiony, nie wiedząc, jak powinno się po kolei daną wiedzę przyswajać. 

Kurs programowania z gwarancją zatrudnienia – projektowanie aplikacji

Nasz kurs programowania z gwarancją zatrudnienia pozwoli Ci nauczyć się również projektowania kompletnych aplikacji oraz ich testowania. Niektóre z tych aplikacji, które powstały w ramach szkolenia, są wykorzystywane do dziś np. w laboratoriach chemicznych. To najlepszy dowód na to, że nasi uczestnicy projektują takie rozwiązania na wysokim poziomie. Tak jak już powiedzieliśmy, stawiamy nie na teorię, a na praktykę, dzięki czemu nieustannie będziesz poszerzał oraz utrwalał swoją wiedzę.

Sprawdź się

Marzysz o tym, aby zostać programistą? Szukasz kursu programowania z gwarancją pracy, który naprawdę przygotuje Cię do tego zawodu, a co za tym idzie: da Ci gwarancję zatrudnienia? Jeśli tak to wejdź teraz na stronę https://rekrutacja.przyszlyprogramista.pl a następnie wyślij swoje CV na dole strony w formularzu i przekonaj się czy nadajesz się na programistę! Czekamy na Ciebie!

Satysfakcjonujących Wyzwań!

Artur Nowakowski z zespołem Projektu „Przyszły Programista”

P.S.

Jeśli natomiast chcesz sprawdzić jak dobrym programistą mógłbyś być, to przejdź na stronę: https://raport.przyszlyprogramista.pl/ i sprawdź jak dobrym programistą mógłbyś być!